Fkniha


FACEBOOK


     NÁŠ FACEBOOK I OSTATNÍ KOMUNIKAČNÍ NÁSTROJE, MIMO NAŠEHO WEBU, JSOU PŘÍSTUPNÉ VÝHRADNĚ UŽIVATELŮM, KTEŘÍ JSOU ZAMĚSTNÁNI JAKO ŘIDIČI AUTOBUSŮ, ČI MIKROBUSŮ V PRAVIDELNÉ, ČI NEPRAVIDELNÉ HROMADNÉ PŘEPRAVĚ OSOB A NASTUDUJÍ SI VŠECHNY POTŘEBNÉ INFORMACE A PRAVIDLA, KTERÝMI SE BUDOU VŽDY A ZA VŠECH OKOLNOSTÍ ŘÍDIT.

     K výhradní komunikaci používáme FB, náš společný messenger a v neposlední řadě naší Zello vysílačku a pravidelné srazy účastníků. Všechny tyto platformy komunikace jsou pro veřejnost nepřístupné a je nutno projít schválením správců, jelikož vše má sloužit opravdu jen pro řidiče, nikoliv širokou veřejnost.

     FACEBOOK SKUPINA: CZBUS®

     Pro odkaz na Fb klikněte na fb


     PRO PŘIDÁNÍ A VSTUP DO SKUPINY JE POTŘEBNÉ SCHVÁLENÍ ADMINISTRÁTORŮ.

     Po odeslání Vaší žádosti ke vstupu do skupiny je opravdu nutné odpovědět na otázky, které Vám FB sám nabídne a je velice dobré, když je z tvého profilu zjevné, kdo žádá a že se jedná opravdu o řidiče.

     Je to pro klid nás všech. Pokud však nejsi řidič a přesto si myslíš, že k nám patříš, ozvy se správcům na FB skupiny CZBUS®, dokážeme se bavit, případně i dohodnout. Tramvajákům, řidičům trolejbusů, dispečerům, navazujícím zaměstnancům v dopravě a slušným dopravním novinářům je vstup na žádost také umožněn. Nejlépe však na doporučení někoho ze stávajících, ověřených členů !!